Navitus REEKS – tai produktų grupė, skirta reaktyviosios energijos šalutinio poveikio minimizavimui įmonės elektros tinkle. Tai realizuojama įjungiant į tinklą kondensatorių baterijas arba rites pagal išmatuotą reaktyviosios galios momentinę vertę (kVAr).
Reaktyviosios galios kompensavimo sistemos yra parenkamos objekto elektros tinklų projektavimo metu, tačiau bėgant metams nėra atnaujinama ir/arba veikia neefektyviai. Taip pat pasitaiko atveju, kai kompensavimo sistemos įmonėse tiesiog nėra. Reaktyvioji galia ne tik sukuria papildomas išlaidas atsiskaitant su elektros energijos tiekėju (priklausomai nuo šalies) bet ir trumpina elektros įrenginių tarnavimo laiką. Dėl to REEKS yra būtina elektros įrangos dalis kiekvienai aukštesnio energetinio efektyvumo siekiančiai įmonei.
REEKS grupės produktai išsiskiria itin aukštu efektyvumu dėl momentinių elektros tinklo parametrų nuskaitymo tiesiogiai iš elektros skaitiklių ir kompensavimo algoritmų, kurie kiekvienam vartotojui gali būti pritaikomi individualiai. Sistemos veikimą galima stebėti kompiuteryje/planšetėje ar tiesiog telefone naudojantis specializuota programine įranga.

Užsakyti
Paslaugų Produktai
ESMB 4 P1 SAGEMCOM skaitiklių P1 sąsajos duomenų konvertavimui į EN 62056-31 (IEC 1142)
Modemas elektros skaitiklių nuskaitymui MCL 5.10
Ryšio sąsajos apsauga nuo viršįtampio Protec
Reaktyviosios galios kompensavimo valdiklis REEKS
Kitos Verslo Sritys