Atgal

Apie mus

UAB NAVITUS LT (iki 2018-05-24 buvusi Elgama Sistemos) tiekia energijos efektyvumo didinimo sprendimus projektuojant ir gaminant platų asortimentą ryšio prietaisų bei kuriant programinę įrangą duomenų vizualizavimui.

Įmonė siūlo pilnus energijos valdymo sprendimus arba individualius komponentus, kurie yra suderinami su esamomis valdymo sistemomis bei naujai įdiegtais matavimo prietaisais, tokiais kaip elektros skaitikliai arba kiti matavimo prietaisai, kurių duomenys yra surenkami į Web technologijomis paremtą Debesies platformą.

Faktai ir skaičiai

Įmonė įkurta 1994 metais.

2002 metais Elgama Sistemos su partneriais įdiegė pirmą nacionalinę elektros skaitiklių nuskaitymo sistemą pagal Lietuvos elektros tinklų operatoriaus AB „Lietuvos energija“ (šiuo metu – AB LITGRID) užsakymą. Virš 3000 strategiškai svarbių apskaitos taškų per visą šalį buvo sujungti į vieningą sistemą. Sistema paremta GSM/GPRS ryšio technologija ir turėjo keletą papildomų duomenų perdavimo variantų: PSTN ir Ethernet.

Po šio sėkmingo projekto sekė kiti su kylančiais reikalavimais kompaktiškumo ir funkcionalumo sprendimams. Todėl įmonės inžinieriai  sukūrė MCL valdiklių seriją, suprojektuotą duomenų perdavimui naudojantis GPRS technologija. Su šiais valdikliais buvo laimėti dar didesni projektai Lietuvoje ir užsienyje.

2016 metais išmaniosios elektros apskaitos projektui Latvijoje Elgama Sistemos patiekė 95 000 modemų MCL 5.10 ir duomenų surinkimo ir analizės programinę įranga Enersis HES. Projekto metu taip pat buvo tiekiami partnerio elektros skaitikliai.

Iki 2022 metų NAVITUS LT patiekė ir sumontavo virš 325 000 duomenų nuskaitymo valdiklių visame pasaulyje.

Mūsų produktai tiekiami į šias rinkas: Latvija, Estija, Ukraina, Lenkija, Graikija, Italija, Argentina, Bolivija, Paragvajus, Kolumbija, Malaizija ir Australija.