Navitus ENERSIS – tai programinių sprendimų grupė, skirta nuotoliniu būdu gautiems duomenims iš matavimo prietaisų atvaizduoti, tvarkymti ir analizuoti. ENERSIS programiniai sprendimai sukurti atsižvelgiant į mūsų manymu svarbiausias šios srities savybes – pastovų prieinamumą , patogią vartotojo sąsają, aukštą patikimumą ir aiškų rezultatų interpretavimą.
ENERSIS sprendimai gali būti naudojami visų energijos išteklių matavimo prietaisų duomenims atvaizduoti, nepriklausomai nuo matavimo prietaiso gamintojo. Svarbiausia, kad matavimo prietaisas turėtų ryšio sąsają. Ši savybė leidžia išvengti išlaidų keičiant matavimo prietaisus į prietaisus, suderinamus su programa. Duomenys iš matavimo prietaisų gali būti perduodami naudojant Navitus ADMETEC produktų grupės valdiklius arba kitų gamintojų duomenų nuskaitymo ir perdavimo prietaisus.
Norime akcentuoti, kad programiniai sprendimai yra paremti Web technologija – duomenys yra pasiekiami per internetą (bet tik tiems vartotojams, kurie turi prieigą), todėl pastovus prieinamumas yra garantuotas. Dėl minimalistinio dizaino ir itin aiškios programinės įrangos architektūros sprendimas lengvai prieinamas bet kokio amžiaus ir kompiuterinės kompetencijos vartotojui.
ENERSIS grupės sprendimai turi daug informacijos interpretacijos, rūšiavimo bei atvaizdavimo būdų: nuo paprastų „žalių“ (angl. Raw data) archyvo duomenų iki rūšiavimo įvairiais pjūviais bei individualizuotų ataskaitų, automatiškai siunčiamų atitinkamiems asmenims pagal nustatytą tvarkaraštį.

Užsakyti
Paslaugų Produktai
Duomenų perdavimo modemas MCL 5.10 Narrowband
Išmanusis trifazis elektros skaitiklis CL730
Duomenų perdavimo modemas MCL 5.10
Ryšio sąsajos apsauga nuo viršįtampio Protec
Kitos Verslo Sritys