Atgal
ENERSIS
Išmanusis trifazis elektros skaitiklis CL730

CL730 yra išmaniųjų trifazių elektros skaitiklių serija - CL730S22 yra tiesioginio jungimo modelis, CL730D22L yra transformatorinio jungimo modelis. MID, DLMS/COSEM ir Lietuvos metrologijos inspekcijos matavimo priemonės tipo patvirtinimo sertifikatais CL730 tipo skaitikliai patvirtina savo aukštą kokybę, matavimo tikslumą ir atitikimą skaitikliams keliamiems reikalavimams Europoje.

Skaitikliai turi vidinį laikrodį ir kalendorių, kurių pagalba automatiškai sudelioja energijos suvartojimą pagal Lietuvoje naudojamas laiko zonas (tarifus). Tarifai yra programuojami. Skaitiklis taip pat atlieka automatinį žiemos ir vasaros laiko perjungimą.

Skaitiklis turi RS485 elektrinę ryšio sąsają ir yra paruoštas pajungimui į automatinę elektros energijos apskaitos sistemą (AEEAS). Skaitiklis matuoja generuojamą aktyviąją ir reaktyviają energiją, vartojamą aktyviąją ir reaktyviąją energiją, generavimo ir vartojimo aktyviąją ir reaktyviąją apkrovą ir kitus aktualius elektrinius dydžius.

Skaitiklis registruoja apkrovos profilius su programuojamu integracijos periodu (pagal nutylėjimą - 15 min). CL730 skaitikliai taip pat registruoja įvairius įvykius ir išsaugo juos vidinėje atmintyje, pavyzdžiui laiko persukimas, nutraukta neutralė, atidarytas kontaktų dangtelis, magnetinio lauko poveikis, atvirkštinė srovė, elektros tiekimo nutrūkimas.

Viena svarbiausių CL730 funkcijų yra apkrovos valdymas - skaitiklis gali riboti elektros energijos tiekimą klientui pagal nustatytas galios arba srovės ribas. Pavyzdžiui, jeigu skaitiklis aptinka, kad matuojama galia yra aukštesnė už iš anksto numatytą ribą, įsijungia įspėjimas. Jeigu tai tęsiasi nustatytą laikotarpį (pagal nutylėjimą 30 sekundžių, programuojamas), skaitiklis atjungia energijos tiekimą. Tik gavęs nuotolinio valdymo komandą, skaitiklis leis atgal prijungti energijos tiekimą. Tokia funkcija labai aktuali instaliuotos galios viršijimo prevencijai pačiam klientui ir jo abonentams arba piktybiškų nemokių vartotojų drausminimui. Skaitiklis taip pat aptinka elektros energijos vagystes.

Prietaisas gali būti naudojamas vienas arba kartu su elektros skaitiklių duomenų nuskaitymo ir analizės programinę įrangą Enersis. Daugiau apie Enersis galite pasiskaityti čia. CL730 išmanūs elektros skaitikliai yra puikus įrankis tiksliam, patogiam ir patikimam energijos suvartojimo matavimui už konkurencingą kainą. Jeigu turite klausimų, prašome kreiptis į mūsų pardavimų skyrių elektroniniu paštu pardavimai@navitus.lt arba telefonu +370 5 232 8000

Papildoma techninė informacija
Sistema
3 fazės 4 laidai
Vardinė įtampa
3x57,7/100 V ... 3x230/400 V
Vardinė srovė
Transformatorinio jungimo 1A, 5A, tiesioginio jungimo iki 100 A
Dažnis
50 Hz ±5%
Tikslumo klasė
Transformatorinio jungimo 0.5 (C), tiesioginio jungimo 1.0 (B)
Izoliacijos apsauga
2 klasė
Atsparumas karščiui ir ugniai
V0 - visas korpusas pagamintas ir karščiui ir ugniai atsparios meždiagos
Darbinė temperatūra
-40 ... +70 ⁰C
Santykinė drėgmė
>95% be kondensato
Hermetiškumo lygis
IP54
Išmatavimai
300x175x92 mm
Panašūs Produktai
product image
ESMB 4.4 P1 SAGEMCOM skaitiklių P1 sąsajos duomenų konvertavimui į MODBUS TCP
product image
ESMB 4 P1 SAGEMCOM skaitiklių P1 sąsajos duomenų konvertavimui į EN 62056-31 (IEC 1142)
product image
Sąsajų keitiklis 20 mA srovės kilpa – RS485
product image
DLMS protokolo keitiklis ESMB 4.2